Erotické masáže – více, než jen rozkoš. Podívejme se na tento fenomén zblízka

Obsah

Erotické masáže jsou jevem, který se v posledních letech stává čím dál populárnější alternativou k návštěvě „vykřičeného“ domu. Proč jim řada lidí dává přednost? Kde služby tohoto druhu hledat? A jak si takovou masáž užít co nejlépe? Na tyto otázky se v tomto článku pokusíme najít odpovědi.

 

Erotické masáže jako zážitek, který uspokojí (nejen) vaše erotické touhy…

…a přitom zůstane v mezích „přijatelného“. Při erotické masáži by totiž (alespoň za běžných okolností) dojít k přímému sexu. Veškeré erotické uspokojení by měly obstarat jen a pouze šikovné masérčiny ruce. Pro spoustu lidí je tato forma potěšení vnitřně přijatelnější – a zároveň podstatně méně riziková – než vyhledat služby prostitutky, kde člověku hrozí nákaza pohlavní chorobou. Navíc jde koneckonců o plnohodnotnou masáž se vším všudy, takže nenabízí pouhé ukojení pohlavního pudu, ale celostní zážitek, při němž si na své přijde i zbytek vašeho těla. Erotická masáž může:

  • Posílit vaše libido
  • Uvolnit ztuhlé a bolavé svalstvo
  • Zrychlit váš krevní oběh a urychlit odbourávání škodlivých látek
  • Zvýšit vaše sebevědomí
  • Ulevit od bolestí hlavy, nespavosti i celé řady dalších problémů!

 

Kde k takové masáži člověk přijde?

Dostat se do salónu nabízejícího masáže se „šťastným koncem“ nevyžaduje spiklenecká hesla ani konexe. Jen v Praze (převážně v jejím centru) najdete pravděpodobně desítky takovýchto podniků. Vybírejte ale opatrně – ne každý z nich stojí za to navštívit. Jak ale poznat, který podnik je kvalitní a který ne? Jednoznačná odpověď na tuto otázku neexistuje, v každém případě se při svém hledání zaměřte na následující:

  • Jaký dojem na vás dělá webová prezentace daného salónu? Působí profesionálně? Můžete si na jejím základě udělat představu, jak to vypadá uvnitř daného podniku?
  • Jak vypadají fotky masérek? Jsou vůbec pravé? Je dost možné, že to, co na webu vypadá jako tým supermodelek, bude ve skutečnosti vypadat o něco méně atraktivně.
  • Jak široká je jejich nabídka masáží a jaké to jsou? Erotických procedur tohoto typu je bezpočet. Čím více jich v nabídce je, tím vyšší pravděpodobnost, že si mezi nimi najdete tu svou…
  • Totéž platí i o takzvaných bonusových službách, které si obvykle samostatně neobjednáte. Tyto doplňky k masáži mohou mít řadu různých podob. Nejčastěji se bude jednat o masáž prostaty, popřípadě takzvaný „footjob“ nebo tanec na klíně ad
  • Jaké jsou recenze a reakce bývalých klientů na daný podnik? Cizí zkušenost je zdarma a můžete se podle ní adekvátně zařídit.

 

Co se bude dít, jakmile si vyberete?

Masáže tohoto druhu se obvykle objednávají předem – prostřednictvím telefonu či emailu. Zvolíte si konkrétní proceduru a konkrétní masérku a ohlásíte hodinu, kdy si přejete přijít. (Zároveň musíte doufat, že masérka bude v daný čas volná).

Jakmile dorazíte na místo, budete nejspíše uvítáni na recepci a představeni vaší masérce. Samotné proceduře vždy musí předcházet sprcha, po níž budete uvedeni na pokoj. Samotná masáž se většinou odehrává na pohodlné masážní matraci, a začíná zpravidla docela nevinně, tj. promnutím a stimulací ramenních a zádových svalů.

Jakmile bude na jedné straně hotovo, otočíte se a dočkáte se téhož i na druhé polovině těla. Tentokrát bude ale přihlédnuto i k vašim intimním partiím. A to až k samotnému „šťastnému konci“, neboli orgasmu. To vše zní samozřejmě velmi zjednodušeně. V závislosti na typu zvolené masáže se můžete dočkat mnoha různých technik a přístupů, jejichž popis by zabral až příliš mnoho prostoru. Někde se k samotnému masírování může přidat třeba i lechtivá stimulace pštrosím peřím, masérka může vaše tělo „obložit“ teplými lávovými kameny, případně pokrýt smyslným masážním olejem… Nebo dokonce použít i bičík a další BDSM rekvizity, pokud si to budete přát! Možnosti jsou prakticky nepřeberné.

Jakmile bude po masáži, zbývá už jen závěrečná sprcha, platba (pozor, mějte s sebou vždy danou částku v hotovosti, v některých salónech se kartou neplatí!) a cesta domů! Kdoví, třeba přijdete erotické masáži na chuť tolik, že ji budete chtít vyzkoušet i ve vlastní ložnici.

Jaký je váš názor na fenomén erotické masáže? Celostní terapie či lehká forma prostituce? Diskutovat můžete v komentářích!

Pavel Nejedlý